Home / Bez kategorii / Co może powodować zaburzenia erekcji?

Co może powodować zaburzenia erekcji?

Współżycie seksualne jest nieodzownym elementem każdego związku. Choć teoretycznie według chrześcijaństwa powinniśmy współżyć dopiero po sakramencie małżeństwa. Wszyscy dobrze wiemy, jak wygląda to w rzeczywistości. Levitra w żelu to znany środek mężczyzn, którzy miewają problemy z osiąganiem prawidłowego wzwodu. Warto przypomnieć, że prawidłowy wzwód to taki, który jest osiągamy na wysokość dziewięćdziesięciu bądź więcej stopni.

Na zaburzenia erekcji może mieć wpływ między innymi psychastenia oraz czynniki ambicjonalne. Często zdarza się tak, że nie spełniamy naszych celi seksualnych, a w ten sposób wpadamy niemoc seksualną. Podobnie jest, jeśli w życiu towarzyszy nam ogromny stres, inaczej zwany, jako sytuacyjny. Wracając do kwestii religijnych, zdarza się impotencja spowodowana ortodoksją religijną. Warto również wspomnieć lęku przed kobietami oraz niskiej samoocenie, która między innymi może wiązać się z rygoryzmem seksualnym. Podobnie, jeśli kobieta rządzi w związku może nastąpić brak identyfikacji z rolą męską, co spowoduje impotencję. 

Neurogenne przyczyny impotencji 

W dzisiejszych czasach wszystko rozgrywa się o pieniądze oraz współżycie seksualne. Jeśli nie wiadomo, o co chodzi, to właśnie chodzi o to. Dlatego też mężczyźni robią wszystko, aby non stop być sprawnym seksualnie. Naprzeciw potrzebującym mężczyznom wychodzi Levitra w żelu. Jest to bezpieczny i delikatny środek, który daje przyjemność oby dwóm partnerom https://aptekaprzykrzyzu.pl . Nie można jednak zaprzeczyć, że nie tylko wiek jest przyczyną impotencji kliknij stronę www. Do neurogennych przyczyn impotencji możemy zaliczyć wiele schorzeń oraz urazów. Wśród nich znajdziemy ureazy kręgosłupa oraz dyskopatie. W rdzeniu kręgosłupa znajduje się ośrodek popędu seksualnego. Stąd wszelkie urazy kręgosłupa mogą powodować zaburzenia erekcji. Podobnie jest w przypadku okolic mózgu, czyli przeszkodą do osiągania prawidłowego wzwodu może być udar mózgu, guzy mózgu. Choroby neurologiczne również odgrywają niekorzystną rolę w seksualności mężczyzn. do chorób możemy zaliczyć stwardnienie zanikowe boczne, tetraplegię, paraplegię, polineuropatię oraz zaawansowaną postać SM. 

About admin

Check Also

Cykl miesiączkowy a potencja

Wszyscy dobrze wiemy, że kobiece hormony płatają figle paniom. Tyczy się to zarówno samopoczucia, wyglądu …